PUR vaht: soojustus, mis tasub ära

Garanteerime parima soojustuse!

PUR vahu hind alates 75 EUR/㎥

pur vaht, soojustus, mis tasub ära

Soojustamine ja soojustus on hoonete energiatõhususe ja mugavuse seisukohalt ülioluline komponent. Õige ja korralikult tehtud soojustus mitte ainult ei aita hoida kodu talvel soojana ja suvel jahedana, vaid vähendab ka oluliselt energiakulusid. Sellel on pikaajaline mõju nii rahalises mõttes kui ka keskkonna seisukohalt. See saavutatakse kasutades kaasaegseid soojustusmaterjale, milledel on madal soojusjuhtivus nt PUR vaht. Polüuretaanvaht on üks kõige madalama soojusjuhtivusega soojustusmaterjale, tavaliselt vahemikus 0,020 kuni 0,025 W/(m·K).

Energiatõhusus ja kulude kokkuhoid

Kõige otsesem ja tajutavam kasu paremast soojustusest on energiakulude vähenemine. Talviti soojeneb kodu kiiremini ja püsib kauem soojana, vähendades vajadust kütte järele. Suviti aitab soojustus hoida siseruumid jahedana, vähendades vajadust konditsioneeri kasutamise järele. Aastate jooksul võib see tähendada märkimisväärset kokkuhoidu, mis tasub ära esialgsed soojustuskulud.

Mugavus ja elukvaliteet

Parem soojustus tähendab ka suuremat mugavust. Ühtlane temperatuur kogu majas muudab elamise meeldivamaks, vältides külmi kohti ja tuuletõmmet. Lisaks vähendab korralik soojustus väljast tuleva müra, luues rahulikuma ja vaiksema elukeskkonna.

Keskkonnasõbralikkus

Energiakulu vähendamine tähendab ka väiksemat süsiniku jalajälge. Vähem energiat tarbides vähendame fossiilkütuste põletamisest tulenevaid heitmeid. See aitab kaasa kliimamuutuste leevendamisele ja edendab jätkusuutlikkust. Paljud soojustusmaterjalid on ka taaskasutatavad ja keskkonnasõbralikud, pakkudes lisaväärtust keskkonnakaitse seisukohalt.

Kinnisvara väärtus

Kvaliteetne soojustus võib tõsta kinnisvara väärtust. Potentsiaalsed ostjad hindavad madalamaid energiakulusid ja mugavamat elukeskkonda. Seega võib korralikult tehtud soojustus tõsta kodu turuväärtust, pakkudes majanduslikku kasu ka pikaajalises perspektiivis.

Üle 2000 kliendi ei saa eksida

AldrehtPur - Pur vahuga soojustamine

Eduka ettevõtte saladus peitub rahulolevates klientides ja üle 2000 kliendi ei saa eksida. Aldreht OÜ meeskond on saanud tootjapoolse väljaõppe, et tagada parim soojustus parima kvaliteediga.

Kui oled valmis viima oma kodu või hoone järgmisele tasemele ja soovid parandada oma hoone energiatõhusust ning vähendada küttekulusid, siis on PUR vaht soojustamistparim valik. See kaasaegne ja tõhus soojustusmaterjal pakub mitmeid eeliseid, mis aitavad sul saavutada maksimaalse mugavuse ja säästu. Liitu meie rahulolevate klientide perega ja koge ise, kuidas PUR vaht võib muuta sinu elu.

Soojusta ka sina PUR vahuga ja koge, kuidas innovatsioon ja kvaliteet võivad sinu elu paremaks muuta. Võta meiega ühendust ja astu samm edasi tulevikku, mis on soojem, säästlikum ja mugavam.

 

Jaga postitust

Kas pur vaht sobib igasugustele pindadele?2024-06-21T05:52:54+00:00

Pur vaht sobib paljudele erinevatele pindadele, sealhulgas puit, metall, betoon ja tellis. Oluline on, et pind oleks puhas ja kuiv enne paigaldamist.

Kas pur vaht põhjustab hallituse teket?2024-06-21T05:48:35+00:00

Pur vaht ise ei põhjusta hallituse teket, kuna see on veekindel ja ei ima niiskust. Vastupidi, see võib aidata ennetada hallituse teket, kuna takistab niiskuse tungimist hoone konstruktsioonidesse.

Kas pur vaht on tulekindel?2024-06-21T05:44:24+00:00

Pur vahud võivad kuuluda erinevatesse tulekindlusklassidesse, mis määravad nende vastupidavuse tulele. Euroopa standardite kohaselt kasutatakse näiteks klassifikatsiooni A1 (mittesüttiv) kuni F (väga kergesti süttiv). Tulekindlad pur vahud võivad kuuluda klassi B1 või B2, mis tähendab, et need on raskesti süttivad või piiratud tulelevikuga.

Sageli kasutatakse pur vahu peal täiendavaid kaitsekihte, näiteks krohvi, kipsplaate või spetsiaalseid tulekindlaid kattematerjale, et parandada selle tulekindlust ja pakkuda lisakaitset tulekahju korral.

Suletud pooridega PUR vaht2024-07-08T06:55:02+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega PUR vaht2024-07-08T06:54:54+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

Mis on injekteerimine?2024-05-29T08:12:28+00:00

See on meetod, mis on abiks just silikaatvoodriga majade soojustamisel. Süstimismeetodil maja soojustamine on soodne alternatiiv nii kortermajadele kui ka eramutele. Vajalik on maja, mille vooderduse ja seina vahele on jäetud õhuvahe.

Kas pur vaht sobib kõikidesse kliimatingimustesse?2024-05-29T08:12:06+00:00

PUR vahtisolatsioon on sobiv enamike kliimatingimuste jaoks, kui järgida õigeid paigaldus- ja hooldustavasid. Oluline on arvestada spetsiifilisi keskkonnategureid ja tagada, et isolatsioonimaterjal on kaitstud nii mehaaniliste kahjustuste kui ka ilmastiku mõjude eest. Ühesõnaga – võib öelda, et pur vaht sobib erinevatesse kliimatingimustesse, kuna see on vastupidav nii külmale kui ka kuumale ilmale ja see aitab hoida hoone temperatuuri stabiilsena aastaringselt.

Mis on PUR vaht?2024-05-29T08:11:44+00:00

PUR vaht, tuntud ka kui polüuretaanvaht, on isolatsioonimaterjal, mida kasutatakse laialdaselt erinevates ehitus- ja tööstusvaldkondades tänu oma suurepärastele soojusisolatsiooni omadustele, vastupidavusele ja mitmekülgsusele. PUR vaht on valmistatud polüuretaanist, mis on keemiline ühend, mis saadakse polüooli ja isotsüanaadi reaktsioonil. See kantakse pinnale vedelal kujul ning paisudes täidab see kõik tühimikud ja ebatasasused.

Kuidas PUR vaht paigaldatakse?2024-05-29T08:10:45+00:00

Pur vaht kantakse spetsiaalsete pihustusseadmete abil otse isoleeritavale pinnale. Seejärel vaht paisub ja kõveneb, moodustades tiheda ja ühtlase isolatsioonikihi. PUR (polüuretaan) vahu paigaldamine on protsess, mis nõuab täpsust ja hoolt, et tagada isolatsiooni tõhusus ja pikaajaline toimivus.

Kas pur vaht on keskkonnasõbralik?2024-05-29T08:14:31+00:00

Pur vaht ise ei ole biolagunev, kuid selle kasutamine võib aidata vähendada hoone energiatarvet, mis omakorda vähendab süsinikujalajälge.

Go to Top