Põranda soojustamine

Garanteerime parima soojustuse!

PUR vahu hind alates 75 EUR/㎥

Põranda soojustamine2024-06-17T16:30:18+00:00
vahelae soojustamine pur vahuga

Olgu tegemist uue maja ehitamisega või vana hoone renoveerimisega, siis põranda soojustamine on üks aspektidest, mille puhul ei saa ehitise soojapidavuse tagamisel mööda vaadata. Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid külma allikaid. on üks suurimaid soojuskao allikaid. Põrandate soojustamisel tuleb lähtuda ka perspektiivist, et muuta soojustatav ala tuule- ning niiskuskindlaks. Soojustuskihi paksused ja muud iseärasused lahendame iga objekti puhul asjaolusid arvestavalt.

Maja põranda soojustamine on võimalik nii avatud kui ka suletud pooridega PUR vahuga. Avatud pooridega PUR vahuga põranda soojustamine on näiteks soovitatav esimesest korrusest kõrgemal asuvate põrandate puhul, sest see tagab täiendava ja parema heliisolatsiooni. Avatud pooridega PUR vahuga põranda soojustamine sobib ka hoone esimese korruse põranda puhul.

Kui hoonel on veel ka keldrikorrus, siis on soovitatav lähtuda keldrikorruse lae soojustamisel sellest, et tagada soe põrand esimesel korrusel. Seda tuleks teha suletud pooridega PUR vahuga. Põranda soojustamine suletud pooridega vahuga tagab tugevamad põranda- ja laekonstruktsioonid. Sealjuures on võimalik ka paigaldada õhemaid põrandaid.

Nüüdseks pakub sulle kindlasti juba huvi ka see, kui palju maksab PUR vahuga põranda soojustamine – hind kujuneb, nagu kõikide PUR vahuga seotud projektide puhul, vastavalt tehtavate tööde eripärale. Kuna iga ehitis on omapärane ning vajab personaalset lähenemist, siis sinu ehitise põranda soojustamine sõltub mitmest tegurist. Täpsema pakkumise saamiseks võta meiega ühendust ning loome parima plaani, kuidas sinu hoone põrandad soojaks saada.

Suletud pooridega polüuretaanvaht (PUR)2024-06-17T16:43:12+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega polüuretaanvaht PUR2024-05-29T08:12:48+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

pur-vahuga-soojustamine

Usaldusväärne soojustaja kogu Eestis!

Kvaliteetne PUR vahuga soojustamine igas Eestimaa nurgas.

Võta ühendust meie soojustus konsultandiga, lepime kokku konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.

Seinte soojustamine

PUR vahuga seinte soojustamine on üks kiiremaid ja kuluefektiivsemaid soojustusvariante.

Hind alates 75 eur/m3

Vundamendi soojustamine

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui vundamendi pind on ebatasane.

Hind alates 75 eur/m3

Fassaadi soojustamine

Fassaadi soojustamine kvaliteetse PUR-vahuga garanteerib märkimisväärse kokkuhoiu.

Hind alates 75 eur/m3

Katuse soojustamine

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele.

Hind alates 75 eur/m3

Põranda soojustamine

Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid soojuskao allikaid.

Hind alates 75 eur/m3

Lagede soojustamine

Vahelagede PUR vahuga soojustamise täiendavateks hüvedeks on heliisolatsioon ning tuletõkestus.

Hind alates 75 eur/m3

Go to Top