Vundamendi soojustamine

Garanteerime parima soojustuse!

PUR vahu hind alates 75 EUR/㎥

Vundamendi soojustamine2024-06-17T16:28:08+00:00

Kui Sa just endale õhulossi ei ehitanud või soetanud, siis on enam kui kindel, et Su hoonel on ka vundament. Vundamendi soojustamine on aspekt, millele Sa peaksid kindlasti tähelepanu pöörama juba ehituse ajal, sest see maja osa võib olla üks suurimaid külmasildasid. See tähendab, et soojustamata või valesti soojustatud vundamendiga hoone nõuab kütteks suuremat energiakulu. Asjatundlik vundamendi soojustamine aitab kokku hoida nii raha kui ka säästa loodust.

Kas mõtled, milline polüuretaan ehk PUR vaht sobib Sinu projektile? Kui Sinu eesmärgiks on sokli või vundamendi soojustamine, siis valitud töödeks sobib kõige paremini suletud pooridega PUR vaht. Lisaks heale soojuspidavusele toimib see ka suurepärase niiskustõkkena.

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui Su hoone vundament on materjalist, mille pind on olemuselt ebatasane (paekivi või maakivivundamendid). PUR vaht laotub ühtlaselt kogu pinnale, mistõttu ei teki mingeid tühimikke või vahesid, mis võivad hakata toimima külmasildadena. Lisaks takistab vundamendi soojustamine vahuga ka „kutsumata külaliste“, nagu näriliste ja putukate, Sinu hoone ruumidesse pääsemist.

Vundamendi soojustamine väljast on tähtis selleks, et eraldada vundament külmuvast pinnasest. Eesti kliimas võib maapind külmuda enam kui ühe meetri sügavuselt, mistõttu ohustavad Sinu hoonet külmakerked. Need võivad aga Sinu maja kahjustada.

Suletud pooridega polüuretaanvaht (PUR)2024-06-17T16:43:12+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega polüuretaanvaht PUR2024-05-29T08:12:48+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

vundamendi-soojustamine pur vahuga

Usaldusväärne soojustaja kogu Eestis!

Kvaliteetne PUR vahuga soojustamine igas Eestimaa nurgas.

Võta ühendust meie soojustus konsultandiga, lepime kokku konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.

Seinte soojustamine

PUR vahuga seinte soojustamine on üks kiiremaid ja kuluefektiivsemaid soojustusvariante.

Hind alates 75 eur/m3

Vundamendi soojustamine

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui vundamendi pind on ebatasane.

Hind alates 75 eur/m3

Fassaadi soojustamine

Fassaadi soojustamine kvaliteetse PUR-vahuga garanteerib märkimisväärse kokkuhoiu.

Hind alates 75 eur/m3

Katuse soojustamine

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele.

Hind alates 75 eur/m3

Põranda soojustamine

Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid soojuskao allikaid.

Hind alates 75 eur/m3

Lagede soojustamine

Vahelagede PUR vahuga soojustamise täiendavateks hüvedeks on heliisolatsioon ning tuletõkestus.

Hind alates 75 eur/m3

Go to Top