Seinte soojustamine

Garanteerime parima soojustuse!

PUR vahu hind alates 75 EUR/㎥

Seinte soojustamine2024-06-17T16:28:23+00:00
seinte-soojustamine
seinte-soojustamine

Polüuretaanvahu ehk PUR vahuga seinte soojustamine on üks kuluefektiivsemaid soojustusvariante. Üleüldiselt on seinte soojustamine Eestimaises kliimas hädavajalik. Lisaks toasoojale võib see hoida ka energiakulusid kokku mitmekümne protsendi ulatuses. Kuigi esialgu loodi PUR vaht kummi asendamiseks, siis alates 1970. aastastest on seda laialdaselt kasutatud ka soojustusmaterjalina.

Kui seinte soojustamine on midagi universaalset, mille läbiviimiseks on erinevaid viise, siis seina soojustamine PUR vahuga omab mitmeid eeliseid. Eelkõige on see kiiresti paigaldatav, väga vastupidav materjal, loodussõbralik ning aitab kaasa ka tervisele ohutu keskkonna loomisel, hoides ära seintes niiskust, hallitust ning seene vohamist.

See, milliseid seinu te soovite soojustada, mõjutab ka vahu valikut. Avatud ja suletud pooridega PUR vahud sobivad erinevatesse tingimustesse. Seinte soojustamine väljastpoolt on alati kõige parem lahendus. Vaheseinte soojustamine avatud pooridega vahuga toob kaasa ka täiendatud heliisolatsiooni hoonesiseselt. Seinte soojustamine suletud pooridega polüuretaan vahuga on sobivaim olukordades, kus olud nõuavad suuremat niiskustaluvust.

Seina soojustamine vahuga on protsess, mida on võimalik läbi viia kahte moodi. Esiteks on võimalik seintele pihustada vahtu. Teine võimalus on aga polüuretaan vahu süstimine seintesse. Seda kasutatakse põhiliselt täiendava lahendusena, et hoone sooja- või tuulepidavust tõhustada. Siinjuures on tähtis teada, et kõikide vahede täitmiseks see ei sobi, vaid minimaalne laius peaks olema ligikaudu 30 mm.

Kuna iga ehitis on omapärane ning vajab personaalset lähenemist, siis sinu maja või korteri seinte soojustamine sõltub mitmest tegurist. Täpsema pakkumise saamiseks võta meiega ühendust ning loome parima plaani, kuidas sinu hoone seinad soojaks saada.

Suletud pooridega polüuretaanvaht (PUR)2024-06-17T16:43:12+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega polüuretaanvaht PUR2024-05-29T08:12:48+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

seinte-soojustamine

Usaldusväärne soojustaja kogu Eestis!

Kvaliteetne PUR vahuga soojustamine igas Eestimaa nurgas.

Võta ühendust meie soojustus konsultandiga, lepime kokku konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.

Seinte soojustamine

PUR vahuga seinte soojustamine on üks kiiremaid ja kuluefektiivsemaid soojustusvariante.

Hind alates 75 eur/m3

Vundamendi soojustamine

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui vundamendi pind on ebatasane.

Hind alates 75 eur/m3

Fassaadi soojustamine

Fassaadi soojustamine kvaliteetse PUR-vahuga garanteerib märkimisväärse kokkuhoiu.

Hind alates 75 eur/m3

Katuse soojustamine

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele.

Hind alates 75 eur/m3

Põranda soojustamine

Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid soojuskao allikaid.

Hind alates 75 eur/m3

Lagede soojustamine

Vahelagede PUR vahuga soojustamise täiendavateks hüvedeks on heliisolatsioon ning tuletõkestus.

Hind alates 75 eur/m3

Go to Top