0% intressiga järelmaks eramajadele kuni üheks aastaks!

Süsti seinad soojaks

Seinad jäävad püsti

PUR vahtu seintesse süstides, ei pea lammutama maja konstruktsioone laiali.
See teeb kogu protsessi taskukohaseks ning kiireks.

Soodsaim soojustus

PUR vahuga süstimine on tõesti soodsaim lahendus. Renoveerimine võib maksta kuni 400 000 €, siis süstimine jääb kuni 20 000 € juurde keskmise suurusega kortermajal. Eramaja maksumus umbes 1500-3000 €.

Parim soojapidavus

Tänu enda omadustele täidab vaht ära kõik õhuaugud. See annab kortermajale 50% parema soojapidavuse, kui villaga soojustades. Tuul läbi ei pääse!

Töö saab tehtud kiirelt

Soojustame keskmise kortermaja ära 4-5 päevaga. See teeb seinte süstimise kiireimaks soojustusprotsessiks.

Mis on süstimine ehk injekteerimine?

See on meetod, mis on abiks just silikaatvoodriga majade soojustamisel. Näeme igapäevaselt inimesi, kes on suure probleemi ees. Tahaks elada soojas kodus, endal aga hammas peale ei hakka ja pank ka ei aita. Siinkohal saame pakkuda kvaliteetset lahendust, mis on kordades soodsam, kui fassaadi lammutamine. Süstimismeetodil maja soojustamine on soodne alternatiiv nii kortermajadele kui ka eramutele. Vajalik on maja, mille vooderduse ja seina vahele on jäetud õhuvahe. Alustuseks katame kõik kõrvalpinnad, mis määrduda ei tohi, nt aknad, vihmaplekid jms. Kui katmine on teostatud, puuritakse vuukidesse ca 50 cm tagant augud, mille läbimõõduks on 10 mm. Seina täitmiseks kasutame kõrt, millega paigaldame materjali seina tühimikku, vaht hangub 10 sekundi jooksul, mis tagab, et järgmist auku täites ei teki seina pinnale liigset survet fassaadi kahjustamiseks. Vastupidi, tegelikult jääb juba esimesest täiteaugust alates sein tugevam.

Mis on avatud pooridega vaht?

Seina süstime avatud pooridega PUR vahtu. See tähendab seda, et materjali rakud on avatud ja vaht on veeauru läbilaskev. Toas tekkinud veeaur pääseb läbi vahu välja ja ei jää kogunema siseviimistluse taha. Kui vaht on tühimikku paigaldatud, puhastame seinad, mis on tööde käigus määrdunud, seejärel plommime ka puuritud augud spetsiaalselt ettenähtud akrüüliga. Kui oleme enda tööd lõpetanud, on väga raske leida kohti, kuhu augud puuriti. Avatud pooridega vaht on oma olemuselt pehme ja elastne, mis liimib end konstruktsiooni külge kinni. Seetõttu mängib ka soojustusmaterjal teie konstruktsiooniga kaasa, kui peaks tekkima mingi kerge vajumine või vibratsioonist tekkinud praod fassaadile.

Mis hinnaklassi see kõik jääb?

Kindlat hinda objektiga tutvumata öelda ei saa, kuna õhuvahed, mida täidame on erinevad. Mõnel majal on õhuvahe 40mm ja teisel 200mm, mida suurem on õhuvahe, seda rohkem kulub ka materjali. Suuremate õhuvahedega maja omanikud peavad käima välja natuke suurema summa, aga saavad endale ka soojemad seinad. Orienteeruva suurusjärgu saame küll kogemuste põhjal välja tuua, väiksemad eramud on olnud enamasti 1500-3500 euro ligi ja kortermajad 7000-20 000 eurot.

pur-vaht

Teostame töö alates konsultatsioonist kuni teostuseni kvaliteetselt, kiirelt ning puhtalt. Lahkudes on tuba saanud soojad ja vaiksed seinad.

Usaldusväärne soojustaja kogu Eestis!

Kvaliteetne PUR vahuga soojustamine igas Eestimaa nurgas.

Võta ühendust meie soojustus konsultandiga, lepime kokku konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.

Seinte soojustamine

PUR vahuga seinte soojustamine on üks kiiremaid ja kuluefektiivsemaid soojustusvariante.

Hind alates 75 eur/m3

Vundamendi soojustamine

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui vundamendi pind on ebatasane.

Hind alates 75 eur/m3

Fassaadi soojustamine

Fassaadi soojustamine kvaliteetse PUR-vahuga garanteerib märkimisväärse kokkuhoiu.

Hind alates 75 eur/m3

Katuse soojustamine

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele.

Hind alates 75 eur/m3

Põranda soojustamine

Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid soojuskao allikaid.

Hind alates 75 eur/m3

Lagede soojustamine

Vahelagede PUR vahuga soojustamise täiendavateks hüvedeks on heliisolatsioon ning tuletõkestus.

Hind alates 75 eur/m3