Katuse soojustamine

Garanteerime parima soojustuse!

PUR vahu hind alates 75 EUR/㎥

Katuse soojustamine2024-06-17T16:30:51+00:00

Eestimaises kliimas ei piisa majale kõigest katuse ehitamisest – see on vaja ka ära soojustada. Katuse soojustamine polüuretaan ehk PUR vahuga on parim valik, mida saab jätkusuutlikkuse perspektiivist teha. Samas katuse soojustamine üksi ei ole ettemõtlevas plaanis piisav – võrdväärselt tähtis on ka seinte ja vundamendi soojustamine.

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele. Samuti passib see mõlemal juhul ka siis, kui on plaanis uue või vana maja katuse soojustamine.

Katuse soojustamine on teostatav nii avatud kui ka suletud pooridega vahuga. Aluskihi, mille peale vaht lastakse, valik on tehtud tihtipeale juba katuse ehituse käigus. Kui on aga endiselt valikuvõimalusi, siis soovitame vahtu lasta näiteks tuuletõkkeplaadile või muule sarnasele materjalile. Teatud tingimustes sobib vahu laskmine ka hingavale aluskattele.

Kuid soojustusplaanis on tähtis veel üks aspekt, mis hoiab vastavalt vajadusele majas sees nii sooja kui ka külma – pööningu soojustamine. Eestimaise kliima aastaaegadest sõltuvalt peab PUR vahuga soojustatud pööning maja sees kinni suvel jahedat ning talvisel ajal sooja õhku. Vastavalt ei lase ta ka mainitud aastaaegadel kuuma ega külma õhku sisse. Soojustamata pööning on iseenesest üks suurimaid maja soojuskao allikaid. Pööningute PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud kui ka suletud pooridega vaht.

Nüüdseks pakub sulle kindlasti juba huvi ka see, kui palju maksab PUR vahuga pööningu või katuse soojustamine – hind kujuneb, nagu kõikide PUR vahuga seotud projektide puhul, vastavalt tehtavate tööde eripärale. Kuna iga ehitis on omapärane ning vajab personaalset lähenemist, siis sinu maja pööningu või katuse soojustamine sõltub mitmest tegurist. Täpsema pakkumise saamiseks võta meiega ühendust ning loome parima plaani, kuidas sinu hoone katus või pööning soojaks saada.

Suletud pooridega polüuretaanvaht (PUR)2024-06-17T16:43:12+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega polüuretaanvaht PUR2024-05-29T08:12:48+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

katuse-soojustamine

Usaldusväärne soojustaja kogu Eestis!

Kvaliteetne PUR vahuga soojustamine igas Eestimaa nurgas.

Võta ühendust meie soojustus konsultandiga, lepime kokku konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.

Seinte soojustamine

PUR vahuga seinte soojustamine on üks kiiremaid ja kuluefektiivsemaid soojustusvariante.

Hind alates 75 eur/m3

Vundamendi soojustamine

Vundamendi soojustamine vahuga on hea valik ka siis, kui vundamendi pind on ebatasane.

Hind alates 75 eur/m3

Fassaadi soojustamine

Fassaadi soojustamine kvaliteetse PUR-vahuga garanteerib märkimisväärse kokkuhoiu.

Hind alates 75 eur/m3

Katuse soojustamine

Soojustamine PUR vahuga sobib igasuguse kujuga ning erinevast ehitusmaterjalist katusele.

Hind alates 75 eur/m3

Põranda soojustamine

Halva või puuduva soojustusega põrand on üks suurimaid soojuskao allikaid.

Hind alates 75 eur/m3

Lagede soojustamine

Vahelagede PUR vahuga soojustamise täiendavateks hüvedeks on heliisolatsioon ning tuletõkestus.

Hind alates 75 eur/m3

Go to Top