Aldreht pakub ehitusteenust

ehitusteenus

Kogu ehitusteenus ühest kohast – lihtne!

Aldreht on pikalt oma kanda kinnitanud ehitusprojektidel soojustajana, garaažiuste ning tuletõkkekardinate paigaldajatena, kuid nüüd astume sammu võrra edasi ka Eesti turul. Pakume 2023. aastast oma klientidele komplektteenust nimega “Võtmed kätte”, mis hõlmab endas lisaks soojustamisele ka üldehitust. Kui palju on meil kogemust, mis on ehitusteenuse eelised ning miks meid valida loe juba lähemalt artiklist.

Teie küsisite, meie teostame!

Oleme aastaid üldehitust pakkunud meie naaberriigis Soomes ning klientide hulgalise huvi tõttu võtsime lõpuks 2023. aasta sügisel vastu otsuse, et hakkame komplektteenust ka Eesti klientidele pakkuma. Teenuse vastu huvilisi jagub, tublid töömehed olemas ning tööprotsessid juba ammu paika loksunud midagi nullist alustama ei pea! Seetõttu polnud otsustamine meie jaoks kuigivõrd keeruline, hakkame aga projektidega pihta!

Miks meid valida?

Aldrehtil on pikaajaline kogemus ehitusvaldkonnas. Soomes oleme tegutsenud sellest ajast, kui firma sai asutatud ehk aastast 2015. Ehituskogemust omab üks juhatuse liige alates 2003 ja teine 2010. aastast. Meie ettevõttes töötavad ainult oma ala spetsialistid ja kvalifitseeritud asjatundjad. Anname alati endast 100% ja natukene pealegi.

Mõistlik hind, vähem asjaajamist, usaldustunne

Peamiseks eeliseks Aldrehti komplektteenuse puhul näemegi, et inimene saab tellida kogu projektiga seotud ehitustööd ühest kohast ning väga mõistliku hinnaga. See jätab ära mitme tegija vahel pendeldamise, segaduse tekkimise ning sellega tekkiva ajakulu. Samuti saab kliendil projekti jooksul tekkida meie ja meeskonna vastu suurem usaldustunne, sest ehitustööde kallal töötavad algusest lõpuni samad inimesed.

Algusest peale üks tegija

Kui tegeleda ühe projektiga otsast lõpuni on tegijal olemas kõik vajalik info alates sellest, kui maatükk soetati, kuni ukselinkide paigaldamiseni. Kliendina ei pea sa muretsema info edastamise pärast või sellepärast, kas mõni detail jäi ehitajale/ viimistlejale mainimata. Absoluutselt kõik vajaminev informatsioon on ehitajatel juba algusest peale teada ning üks mure on jälle vähem.

Mida sisaldab endas komplektteenus?

Aldrehti ehitusteenus “Võtmed kätte” koosneb välisviimistlusest, soojustus- ja siseviimistlustöödest. Välisviimistluse puhul alustame algusest ehk fassaadiehitusest, kus me vastavalt projektile hooldame, remondime, renoveerime ja/või lammutame.

Järgmiseks võtame ette soojustustööd, mis koosnevad vundamendi, majaseinte, keldri ja pööningu soojustamisest PUR vahuga. Edasi jõuab kätte aeg sisetöödeks: plaadime, teeme maalritöid, paigaldame parketti, ehitame vahelagesid ja seinu, paigaldame aknaid ja uksi ning viimistleme põrandaid, seinu ja lagesid. Sealhulgas pakume ka oma varasemaid teenuseid nagu tuletõkkekardinate ja garaažiuste paigaldus. Ühesõnaga tegeleme kõigega, millega üks ehitusprojektiga seotud on.

Sul on ehitusplaan olemas, mis edasi?

Muud keerulist ei olegi pöördu meie poole ja me võtame asja üle. Lepime kokku konsultatsiooni aja ning arutame üksikasjalikult koos kogu plaani läbi. Pärast seda teeme individuaalse pakkumise ning asume ehitama!

Päringu saatmiseks või lisainfo saamiseks kirjuta palun meie e-mailile info@aldrehtpur.ee või helista +372 5340 0555. Võtame tavapäraselt ühendust 24 tunni jooksul.

Jaga postitust

Kas pur vaht sobib igasugustele pindadele?2024-06-21T05:52:54+00:00

Pur vaht sobib paljudele erinevatele pindadele, sealhulgas puit, metall, betoon ja tellis. Oluline on, et pind oleks puhas ja kuiv enne paigaldamist.

Kas pur vaht põhjustab hallituse teket?2024-06-21T05:48:35+00:00

Pur vaht ise ei põhjusta hallituse teket, kuna see on veekindel ja ei ima niiskust. Vastupidi, see võib aidata ennetada hallituse teket, kuna takistab niiskuse tungimist hoone konstruktsioonidesse.

Kas pur vaht on tulekindel?2024-06-21T05:44:24+00:00

Pur vahud võivad kuuluda erinevatesse tulekindlusklassidesse, mis määravad nende vastupidavuse tulele. Euroopa standardite kohaselt kasutatakse näiteks klassifikatsiooni A1 (mittesüttiv) kuni F (väga kergesti süttiv). Tulekindlad pur vahud võivad kuuluda klassi B1 või B2, mis tähendab, et need on raskesti süttivad või piiratud tulelevikuga.

Sageli kasutatakse pur vahu peal täiendavaid kaitsekihte, näiteks krohvi, kipsplaate või spetsiaalseid tulekindlaid kattematerjale, et parandada selle tulekindlust ja pakkuda lisakaitset tulekahju korral.

Suletud pooridega polüuretaanvaht (PUR)2024-06-17T16:43:12+00:00

Välisseinade PUR vahuga soojustamiseks sobib nii avatud, kui suletud pooridega vaht. Aldrehti soovituslikud soojustuskihtide valikud sõltuvad seina materjalist. Puitseina soojustamise esimene valik on avatud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus 150-200mm, nõuab aurutõkke paigaldamist. Suletud pooridega vahu soojstuskiht 150mm, ei nõua aurutõkke paigaldamist. Kiviseina soojustamine väljastpoolt: esimene soovitus suletud pooridega PUR vaht, soojustuskihi paksus alates 100mm.

Avatud pooridega polüuretaanvaht PUR2024-05-29T08:12:48+00:00

Avatud pooridega polüuretaanvahule on iseloomulik eelkõige madal tihedus. Sealjuures on see ka kerge ja pehme ning paisub 120 korda oma esialgsest olekust. Kuigi see on suletud pooridega vahust nõrgem materjal, siis selle eeliseks on siiski see, et tegemist on hingava vahuga, mis sobib hästi kasutamiseks puitkonstruktsioonidega. Lisaks laseb see küll läbi veeauru, kuid ei ima seda sisse. Sealjuures on seda soovitatav kasutada tingimustes, kus materjalil ei ole otsest kontakti niiskusega.

Avatud pooridega PUR vahuga soojustamine on parim valik pööningutele, vahelagedele ja maja välisseintele. Lisaks on avatud pooridega PUR vaht mürasummutav.

Mis on injekteerimine?2024-05-29T08:12:28+00:00

See on meetod, mis on abiks just silikaatvoodriga majade soojustamisel. Süstimismeetodil maja soojustamine on soodne alternatiiv nii kortermajadele kui ka eramutele. Vajalik on maja, mille vooderduse ja seina vahele on jäetud õhuvahe.

Kas pur vaht sobib kõikidesse kliimatingimustesse?2024-05-29T08:12:06+00:00

PUR vahtisolatsioon on sobiv enamike kliimatingimuste jaoks, kui järgida õigeid paigaldus- ja hooldustavasid. Oluline on arvestada spetsiifilisi keskkonnategureid ja tagada, et isolatsioonimaterjal on kaitstud nii mehaaniliste kahjustuste kui ka ilmastiku mõjude eest. Ühesõnaga – võib öelda, et pur vaht sobib erinevatesse kliimatingimustesse, kuna see on vastupidav nii külmale kui ka kuumale ilmale ja see aitab hoida hoone temperatuuri stabiilsena aastaringselt.

Mis on PUR vaht?2024-05-29T08:11:44+00:00

PUR vaht, tuntud ka kui polüuretaanvaht, on isolatsioonimaterjal, mida kasutatakse laialdaselt erinevates ehitus- ja tööstusvaldkondades tänu oma suurepärastele soojusisolatsiooni omadustele, vastupidavusele ja mitmekülgsusele. PUR vaht on valmistatud polüuretaanist, mis on keemiline ühend, mis saadakse polüooli ja isotsüanaadi reaktsioonil. See kantakse pinnale vedelal kujul ning paisudes täidab see kõik tühimikud ja ebatasasused.

Kuidas PUR vaht paigaldatakse?2024-05-29T08:10:45+00:00

Pur vaht kantakse spetsiaalsete pihustusseadmete abil otse isoleeritavale pinnale. Seejärel vaht paisub ja kõveneb, moodustades tiheda ja ühtlase isolatsioonikihi. PUR (polüuretaan) vahu paigaldamine on protsess, mis nõuab täpsust ja hoolt, et tagada isolatsiooni tõhusus ja pikaajaline toimivus.

Kas pur vaht on keskkonnasõbralik?2024-05-29T08:14:31+00:00

Pur vaht ise ei ole biolagunev, kuid selle kasutamine võib aidata vähendada hoone energiatarvet, mis omakorda vähendab süsinikujalajälge.

Go to Top